Poptávka

Máte-li zájem o zaslání cenové kalkulace nebo přímo vytvořit objednávku, využijte níže uvedeného formuláře. Pokud chcete rezervovat konkrétní hostesky / promotéry, navštivte NEJDŘÍVE naši Galerii hostesek nebo Galerii promotérů a vložte si do objednávky ty, kteří nejlépe splňují Vaše požadavky. Teprve po vložení hostesek / promotérů do objednávky dopňte text objednávky. Při opačném postupu by došlo ke ztrátě informací z formuláře.

Poptávku lze samozřejmě učinit i bez výběru jednotlivých osob, kdy stačí uvést pouze jejich počet. Obratem Vám zašleme naši nabídku včetně kalkulace na danou akci.

Kontaktní údaje

Formulář odešle poptávku na adresu agentura@g2production.cz. Po doručení zprávy Vás budeme kontaktovat.

*Název společnosti:
*Kontaktní osoba:
*E-mail:
*Telefon:
Akce
*Název:
*Datum a čas konání: od do
*Místo konání:
Požadavky
*Počet hostesek:
*Požadovaný oděv:
Specifické požadavky:
*Jste robot?:
Vybrané hostesky / promotéři

Pokud máte zájem hostesku / promotéra vybrat dle Vašich konkrétních přání či požadavků, použijte prosím vyhledávání v GALERII HOSTESEK / v GALERII PROMOTÉRŮ.

Pokud speciální požadavky na hostesku / promotéra nemáte, napište do poptávkového formuláře pouze jejich počet a následně Vám bude zaslána nabídka těch, co jsou na akci aktuálně k dispozici.

Dosud jste nepřidali žádné hostesky!

Nechte prázdné:
Vyplňte prosím číslo větší než 24:

Údaje označené '*' je potřeba vyplnit.
Respektujeme Vaše soukromí! Uvedené údaje jsou považovány za soukromé a nebudou bez Vašeho výslovného souhlasu poskytnuty třetí straně ani jiným způsobem zneužity.