» Agentura » O nás

O nás

Agentura G2 PRODUCTION působí na českém trhu již od roku 2004 jako společnost zajišťující profesionální služby hostesek a promotérů po celé České republice, a to na společenských, kulturních, obchodních a sportovních akcích.

Náš rozsáhlý tým tvoří hostesky a promotéři, kteří budou svým profesionálním vystupováním reprezentovat Vaší společnost na co možná nejvyšší úrovni. Dbáme na to, aby všichni reprezentanti naší agentury splňovali náročná kritéria týkající se vzhledu, vystupování a jazykových znalostí.

Naše HOSTESKY A PROMOTÉŘI Vám budou efektivní podporou při přípravě, organizaci a v průběhu Vámi pořádaných akcí jako jsou např. konference, kongresy, semináře, veletrhy, výstavy, atd.

Při spolupráci s klienty je pro nás prvořadý individuální, efektivní a kreativní přístup, přičemž klademe důraz na serióznost, kvalitu a preciznost odvedených služeb.

Agentura G2 Production Vám dále nabízí zajištění zpracování nabídky na catering, dekorace, květinovou výzdobu, zajištění moderátorů, ochranky, hudebních skupin, zpěváků, apod.

V případě zájmu o služby naší agentury neváhejte navštívit naší galerii hostesek a promotérů, kostýmů, či případně přímo vyplnit a zaslat konkrétní poptávku.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Tým agentury G2 Production